اطلاعیه ها

ثبت نماینده انجمن علمی پژوهشی ۱۴۰۲

مدیران محترم مدارس

پیرو بخشنامه ارسالی از پژوهش سرای فضیلی و با توجه به ضرورت تشکیل انجمن های علمی در مدارس، مقتضی است نسبت به معرفی نمایندگان انجمن های علمی پژوهشی آموزشگاه  از طریق لینک زیر و رمز ارسالی در بخشنامه حداکثر تا تاریخ 16بهمن ماه  1402 اقدام نمایند. 

 

ثبت رابطین 1402

خیلی مهم

مدیران محترم مدارس

پیرو بخشنامه ارسالی از پژوهش سرای فضیلی، مقتضی است رابط پژوهش سرای آن آموزشگاه نسبت به تکمیل اطلاعات خود از طریق لینک زیر و رمز ارسالی در بخشنامه حداکثر تا تاریخ 30 آبان ماه 1402 اقدام نماید. 

  • اطلاعیه ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ :  زمان ثبت اطلاعات تا شنبه ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ تمدید شد.
  • اطلاعیه ۱۴۰۲/09/4 :  زمان ثبت اطلاعات تا دوشنبه  ۱۴۰۲/۰۹/06 تمدید شد.

اعلام برنامه کلاس های پاییز 1402

فراگیران عزیز، به اطلاع می رسانیم برنامه کلاس های  پاییز ماه قطب رباتیک و هوش مصنوعی پژوهش سرای فضیلی در 7 ام آبان ماه اعلام می گردد و به وسیله آن مراحل ثبت نام نیز شرح داده خواهد شد.

اصلاحیه : در حال حاضر هیچ برنامه ای برای برگذاری کلاس ها موجود نمی باشد و در صورت تصمیم بر برگذاری  ، متعاقبا اعلام خواهد شد.

تاخیر در شروع کلاس های مرداد

خیلی مهم

اطلاع می رسانیم کلیه کلاس های ترم جدید پژوهش سرای فضیلی با دو روز تاخیر از تاریخ 24 مرداد ماه در روز سه شنبه شروع خواهند شد.
ساعت کلاس ها همانند موارد اعلامی در برنامه ترم می باشد.

لازم به توضیح است ، ثبت نام کلاس های این ترم مرداد-شهریور تا پایان روز ۲۲ مرداد ۱۴۰۲ امکان پذیر است.

آغاز ثبت نام کلاس های تابستان ۱۴۰۲

با سلام و احترام

به اطلاع می رسانیم , ثبت نام کلاس های تابستان ۱۴۰۲ شروع شده است . علاقمندان می توانند از طریق مراجعه به قسمت کلاس ها نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

برای انتقال به قسمت کلاس ها کلیک کنید.